127 | NÁVES S RYBNÍKEM
KILIÁN Josef (1918 – 1999)
- starting price: 5 000 CZK
- hammer price: 6 000 CZK
- Summer Stream Auction
Olej na lepence, 24 x 30 cm, rámováno, datace 1965, signováno dole uprostřed Kilián 65.